Zbych's post
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Level 10

Kołobrzeg - moje miasto .

Kołobrzeg to około 50 tysięczne miasto położone nad Bałtykiem u ujścia rzeki Parsęty w województwie zachodniopomorskim . W miesiącach letnich lipiec -sierpień ilość przebywających tu ludzi praktycznie podwaja się , gdyż miasto to stanowi wyjątkową atrakcję turystyczną na polskim wybrzeżu Bałtyku . Bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna , możliwość uprawiania sportów wodnych i rozbudowany system ścieżek rowerowych przyciągają liczne grono turystów . Dużą grupę stanowią turyści z Niemiec . W mieście znajduje się kilka ciekawych obiektów historycznych , liczne parki i kilka rezerwatów przyrody . Dużą atrakcją są statki spacerowe po przybrzeżnych wodach i prom na wyspę Bornholm . Z uwagi na wyjątkową czystość powietrza Kołobrzeg przyciąga turystów przez cały rok . Liczne ośrodki sanatoryjno-wypoczynkowe zapewniają solidną bazę leczniczo-rehabilitacyjną . Port rybacki .Port rybacki .Starówka kołobrzeska .Starówka kołobrzeska .Wieczór na plaży .Wieczór na plaży .Latarnia morska z XVII wieku .Latarnia morska z XVII wieku .Jeden ze statków spacerowych .Jeden ze statków spacerowych .Wejście do portu .Wejście do portu .Widok na plażę i molo .Widok na plażę i molo .Arka sanatorium uzdrowiskowe .Arka sanatorium uzdrowiskowe .Ratusz z 1380 roku .Ratusz z 1380 roku .Bazylika Najświętszej Marii Panny (Katedra) z XIV wiekuBazylika Najświętszej Marii Panny (Katedra) z XIV wiekuHotel olimpijski Marine Hotel.Hotel olimpijski Marine Hotel.Wejście do portu o zachodzie słońca .Wejście do portu o zachodzie słońca .Port jachtowy .Port jachtowy .Pergola grabowa jesienią .Pergola grabowa jesienią .

Kołobrzeg, Polska
2 comments
Level 10

Re: Kołobrzeg - moje miasto .

@Zbych Thanks for the post.

SANJAY KUMAR DATTA
Level 10

Re: Kołobrzeg - moje miasto .

Dziękuję !! Pozdrawiam serdecznie !!